Likwidacja miejsc postojowych Krakowska/Karmelicka

Szanowni Państwo,

 

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu przystępuje do prac związanych ze zmianami w organizacji ruchu i parkowania na ulicach Karmelickiej i Krakowskiej oraz okolicznych – Łąkowej i Strzeleckiej w Poznaniu. Zmiany dotyczyć będą sporej większości z Państwa jako mieszkańców budynku przy
ul. Krakowskiej 1-13/Strzeleckiej 42-52, a związane będą z likwidacją już małej ilości miejsc postojowych.

Obecnie przepełnione parkingi wewnętrzne na podwórzach staromiejskich budynków będą jeszcze bardziej zatłoczone. Likwidacja miejsc postojowych w miejskiej strefie parkowania to konieczność pozostawienia Państwa samochodu daleko od domu.

Negatywnie w tej sprawie wypowiedziała się już Rada Osiedla Stare Miasto w Poznaniu, ale ważne jest również Państwa zdanie w tej sprawie, dlatego Zarząd Spółdzielni zachęca Państwa do podpisu listy poparcia do władz miasta przeciwko wprowadzanym zmianom mającym na celu likwidację kolejnych miejsc postojowych w mieście.

Z listem intencyjnym zwróciłem się także do sąsiadów ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Domy Spółdzielcze”, których również zachęcam do aktywnego udziału w korekcie realizowanych przez ZDM zmian.

Listy poparcia można podpisać u gospodarza domu lub w biurze Spółdzielni, a także przesyłając stanowisko na biuro@smsz-poznan.info – do dnia 17 sierpnia 2020 r.

 

Z poważaniem

Tomasz Załecki

Spółdzielnia Mieszkaniowa Służby Zdrowia

 

lista poparcia