Informacja o spotkaniu w sprawie Strefy TEMPO 30

Szanowni Państwodebata-tempo-30

Zarząd Spółdzielni przekazuje informację od Przewodniczącego Rady Osiedla Stare Miasto w sprawie konsultacji z mieszkańcami o wprowadzeniu Strefy TEMPO 30 m.in. na ulicy Krakowskiej. Serdecznie prosimy o zapoznanie się z informacjami oraz zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu:

Szanowni Państwo,

od kilku miesięcy prowadzone są kolejne działania związane z realizacją strefy Tempo 30, czyli nowej organizacji w zakresie ruchu pojazdów, infrastruktury drogowej i miejsc postojowych na Starym Mieście.

Następne etapy mają być realizowane już w najbliższych miesiącach.

Są to BARDZO WAŻNE SPRAWY dla każdego z nas – od wielu tygodni otrzymujemy informacje, opinie, refleksje, uwagi i komentarze odnośnie tego przedsięwzięcia.

W ślad za Państwa wnioskami od dłuższego czasu prosiliśmy władze o zorganizowanie spotkania z mieszkańcami odnośnie strefy Tempo 30.

Teraz jest szansa na spotkanie z władzami – już we wtorek 25 października w godz. 19:00 – 21:00 w budynku przy ul. Ratajczaka 44 (Arkadia).

W załączeniu szczegółowa informacja o spotkaniu. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Prawo do Miasta.

Każdy z nas ma szanse na wyrażenie swojej opinii – proszę nie zaniedbać tej możliwości. TO WAŻNE, aby teraz zabrać głos!

W przypadku potrzeby uzyskania szczegółowych informacji odnośnie planowanych rozwiązań, proszę o kontakt.

Dziękuję i pozdrawiam,

Andrzej Rataj
Przewodniczący
Rady Osiedla Stare Miasto